Maskotka Poducha: Ryba Karp 35cm

Maskotka Poducha: Ryba Karp 35cm
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 26,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Maskotka - Poducha: Ryba Karp

Karp to gatunek słodkowodnej ryby z rodziny karpiowatych. Pierwotnie występował w zlewiskach mórz Egejskiego, Kaspijskiego i Aralskiego. Karp został udomowiony w Chinach około V w p.n.e, a do Europy zawędrował około 350 p.n.e. Hodowany od tysięcy lat karp uzyskał wiele odmian.
Popularny  i poławiany na dużą skalę, gdyż jest rybą konsumpcyjną. W Polsce stanowi połowę odławianych ryb słodkowodnych.
Karp cieszy się ogromną popularnością wśród wędkarzy na całym świecie. Uważany jest za rybę waleczną, przebiegłą i silną dlatego stał się również ikoną wędkarstwa sportowego.

Zabawkę polecamy jako doskonały prezent dla wędkarzy, pomysł na oryginalny wystrój pokoju, gdyż rybka może pełnić funkcję poduchy lub po prostu jako maskotkę dla dzieci, które są na etapie fascynacji wodnymi stworzeniami.

Zabawka karp ma długość około 35cm.
Maskotko-poducha karp jest wykonana z materiału, wypełniona miękką watoliną.
Miękka imitacja ryby, została wyprodukowana z najlepszych materiałów zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa zabawek EN71. Zabawka wyprodukowana w Polsce przez firmę GABY.Galeria

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili równieżNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store