Maskotka Poducha: Ryba Makrela 64cm

Maskotka Poducha: Ryba Makrela 64cm
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 45,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Maskotka - Poducha: Ryba Makrela

Makrela atlantycka to wędrowna, drapieżna ryba z rodziny makrelowatych. Żyje wzdłuż północnoamerykańskich i europejskich wybrzeży Oceanu Atlantyckiego oraz w południowo-zachodniej części Morza Bałtyckiego. Ma ciało wąskie, cylindryczne o ubarwieniu zielonkawo-niebieskim z jasnym spodem. Dorosłe osobniki osiągają masę do 1 kg i długość do 50 cm.
Makrela to ryba poławiana gospodarczo na dużą skalę. Ceniona za doskonały smak i tłuste mięso bogate w witaminę B12 i kwasy tłuszczowe Omega-3.

Zabawkę polecamy jako doskonały prezent dla wędkarzy, pomysł na oryginalny wystrój pokoju, gdyż rybka może pełnić funkcję poduchy lub po prostu jako maskotkę dla dzieci, które są na etapie fascynacji wodnymi stworzeniami.

Makrela ma długość około 64cm.
Maskotko-poducha makrela jest wykonana z materiału, wypełniona miękką watoliną.
Miękka imitacja ryby, została wyprodukowana z najlepszych materiałów zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa zabawek EN71. Zabawka wyprodukowana w Polsce przez firmę GABY.Galeria

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili równieżNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store