Maskotka Poducha: Ryba Labraks 74cm

Maskotka Poducha: Ryba Labraks 74cm
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 50,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Maskotka - Poducha: Ryba Labraks

Labraks to gatunek morskiej ryby okoniokształtnej z rodziny moronowatych. Ryba ta występuje w Morzu Śródziemnym, Północnym Atlantyku, Morzu Północnym, Morzu Czarnym, okazjonalnie także w Bałtyku.
Ryba ta żyje w ławicach. Dorasta do 1 metra długości i osiąga wagę 12kg. Labraks to drapieżnik. Poluje na małe, żyjące w ławicach ryby (śledzie, sardynki, sardele itp.). Chętnie łowiony przez wędkarzy na spinning i sztuczną muchę.

Zabawkę polecamy jako doskonały prezent dla wędkarzy, pomysł na oryginalny wystrój pokoju, gdyż rybka może pełnić funkcję poduchy lub po prostu jako maskotkę dla dzieci, które są na etapie fascynacji wodnymi stworzeniami.

Labraks ma długość około 74cm.
Maskotko-poducha labraks jest wykonana z materiału, wypełniona miękką watoliną.
Miękka imitacja ryby, została wyprodukowana z najlepszych materiałów zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa zabawek EN71. Zabawka wyprodukowana w Polsce przez firmę GABY.Galeria

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili równieżNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store