Maskotka Pies bokser 30cm 87823

Maskotka Pies bokser 30cm 87823
  • producent: Uni-Toys
  • dostępność: Niedostępna
  • cena: 40,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Maskotka Pies Bokser

Pies to najstarsze udomowione zwierzę. Od tysięcy lat pies jest nieodłącznym towarzyszem i przyjacielem człowieka. Towarzyszy mu nie tylko w domu, ale i w wszelkiego rodzaju pracach.
Bokser to pies z rodziny dogowatych. Uwielbia ruch i aktywność na wolnym powietrzu. W obyciu jest wesoły, łagodny dla właściciela i rodziny, ale nieufny do obcych. Cechą charakterystyczną jego wyglądu jest spłaszczony nos, zwisające fałdy wokół pyska i tzw. przodogryz, czyli dolne zęby są wysunięte przed górne.

Maskotka piesek jest w kolorze brązowym z białymi łapkami i biało-czarnym pyszczkiem. Przedstawia młodego osobnika rasy bokser. Piesek wykonany jest z miłego futerka. Maskotka wykonana w pozycji siedzącej, może też stać na czterech łapach.

Wysokość pluszowego pieska (pozycja siedząca) to około 21cm, szerokość 14cm, a długość 30cm od pyszczka do ogonka.


Galeria

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili równieżNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store