Miś pluszowy - Flynn jasnobrązowy 46cm

Miś pluszowy - Flynn jasnobrązowy 46cm
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 102,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Miś pluszowy Flynn 46 cm

Kto z nas jako mały brzdąc nie miał w swojej kolekcji zabawek chociaż jednego pluszowego misiaczka? Pluszowe misie towarzyszą nam od bardzo dawna. Misie to urocze i mięciutkie maskotki, które od ponad stu lat towarzyszą dzieciom na całym świecie, rozpromieniają dziecięce buźki, dodają im otuchy, pocieszają i łagodzą lęk przed samotnością. Nie dziwi zatem fakt, że pluszowe misie jako jedyne z zabawek doczekały się swojego międzynarodowego święta - Światowego Dnia Pluszowego Misia. Dzień ten przypada na dzień 25 listopada.

Miś ma na imię Flynn, jest w kolorze jasnobrązowym, jego nosek jest brązowy a są oczka czarne, wykonane z plastiku. Flynn jest raczej dużym misiem z okrągłym brzuszkiem i ma brązowe luźne rączki i nóżki. Jego futerko ma wzór układający się w małe rozetki. Pluszak jest bardzo miękki, dodatkowo wokół szyi ma zawiązaną elegancką brązową kokardkę. Miś jest wypełniony groszkiem, dzięki czemu może siedzieć. Flynn to misiaczek idealny do przytulania i spania wraz z dziećmi, będzie świetnym towarzyszem zabaw dziecka. W pokoiku dziecka wprowadzi piękny bajkowy nastrój.

Miś ma certyfikat 1+.
Wysokość pluszowego misia to około 46 cm (z wyprostowanymi nóżkami). Na siedząco ma 36 cm.

 GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store