Zabawki Allegro


Nasze zabawki dostępne są również w największym serwisie aukcyjnym Allegro.pl. Już dziś możesz zapoznać się z naszą ofertą odwiedzając stronę, która znajduje się tutaj.

UWAGA! Już w 3 miesiące od rozpoczęcia sprzedaży zabawek (grudzień 2007r.) otrzymaliśmy na Allegro status SUPER SPRZEDAWCY!!! Od czasu likwidacji programu Super Sprzedawcy przez Allegro w roku 2011 wszystkie nasze aukcje sygnowane są znacznikiem STANDARD ALLEGRO!!!! Jest to wyróżnienie, które gwarantuje najwyższą jakość obsługi.

Jeśli z jakiś powodów nie masz konta na Allegro, nie szkodzi. Cała nasza oferta: zabawki, pluszaki, maskotki, kolejki, auta i pozostałe artykuły dziecięce znajduje się w naszym sklepie Sklep Maskotkowo.pl. Pamiętaj, że sprzedajemy tylko oryginalne zabawki wśród których znajdziesz takich bohaterów jak: Pszczółka Maja, Mapety, Sonic X, Pingwiny z Madagaskaru, bohaterowie Ulicy Sezamkowej, Świnka Peppa, Asterix, Miś Uszatek i znacznie więcej.

Zapraszamy do zakupów.
Zespół Maskotkowo.pl

Nasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek i artykułów dla dzieci - maskotek, puzzli, piżamek, plecaków, itd. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Psi Patrol, Świnka Peppa, polskie pluszaki, Bing, Sonic, Mario Bros.

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub do paczkomatu, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.


Oprogramowanie KQS.store