Reklamacje i zwrotyZwroty:
Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta, Klient będący Konsumentem, ma prawo do zwrotu zakupionych produktów bez podania przyczyny w ciągu 14 dni liczonych od daty odbioru przesyłki poprzez przesłanie pisemnego oświadczenia o odstąpieniu od umowy.
Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy wysłać listownie na adres Astinet Paweł Stryjski, ul. Mrągowska 76, 54-111 Wrocław, lub mailowo na adres sklep@maskotkowo.pl. Klient może w tym celu skorzystać z przygotowanego formularza odstąpienia.

Reklamacje:
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne lub został uszkodzony w trakcie przesyłania, prosimy odesłać go przesyłką pocztową ekonomiczną na swój koszt wraz z dowodem zakupu oraz opisem przyczyn reklamacji. Produkt zostanie wymieniony na pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe, zwrócimy pieniądze. W przypadku reklamacji równowartość opłaty pocztowej poniesionej przy odesłaniu do nas wadliwego towaru zwrócimy w ciągu 7 dni roboczych po otrzymaniu przesyłki i przyjęciu reklamacji.

Forma zwrotu pieniędzy
Zwrot pieniędzy wynikający z rezygnacji z zakupu lub reklamacji dokonany zostanie natychmiast po weryfikacji przesyłki w następujący sposób:
- jeśli zamówienie było opłacone kartą kredytową - zwrot nastąpi bezpośredni na konto karty,
- jeśli zamówienie opłacone było przelewem - zwrot nastąpi bezpośrednio na konto, z którego otrzymaliśmy przelew,
- jeśli zamówienie opłacone było za pobraniem zwrot pieniędzy nastąpi na konto wskazane przez klienta.
Pieniądze ze zwrotów lub reklamacji można również wykorzystać na kolejne zakupy w Maskotkowo.

Nasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek i artykułów dla dzieci - maskotek, puzzli, piżamek, plecaków, itd. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Psi Patrol, Świnka Peppa, polskie pluszaki, Bing, Sonic, Mario Bros.

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub do paczkomatu, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.


Oprogramowanie KQS.store