Reklamacje i zwrotyZwroty:
W ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki można zrezygnować z zakupu. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku, jeśli towar nie był używany i pozbawiony fabrycznego opakowania oraz w żaden inny sposób zniszczony można go zwrócić bez podania przyczyny.
W przypadku rezygnacji z zakupu zwracany towar prosimy odesłać wraz z dowodem zakupu zwykłą przesyłką pocztową na swój koszt (nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem). Równowartość towaru zostanie zwrócona w ciągu 7 dni roboczych do konto wskazane przez klienta.

Reklamacje:
Jeśli zakupiony towar ma wady fabryczne lub został uszkodzony w trakcie przesyłania, prosimy odesłać go przesyłką pocztową ekonomiczną na swój koszt wraz z dowodem zakupu oraz opisem przyczyn reklamacji. Produkt zostanie wymieniony na pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe zwrócimy pieniądze. W przypadku reklamacji równowartość opłaty pocztowej poniesionej przy odesłaniu do nas wadliwego towaru zwrócimy w ciągu 7 dni roboczych po otrzymaniu przesyłki i przyjęciu reklamacji.

Forma zwrotu pieniędzy
Zwrot pieniędzy wynikający z rezygnacji z zakupu lub reklamacji dokonany zostanie natychmiast po weryfikacji przesyłki w następujący sposób:
- jeśli zamówienie było opłacone kartą kredytową - zwrot nastąpi bezpośredni na konto karty,
- jeśli zamówienie opłacone było przelewem - zwrot nastąpi bezpośrednio na konto, z którego otrzymaliśmy przelew,
- jeśli zamówienie opłacone było za pobraniem zwrot pieniędzy nastąpi na konto wskazane przez klienta.
Pieniądze ze zwrotów lub reklamacji można również wykorzystać na kolejne zakupy w Maskotkowo.

Nasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store