O Sklepie


Kim jesteśmy?
Jesteśmy sklepem internetowym z siedzibą we Wrocławiu. Oferujemy Państwu zabawki i inne produkty dla dzieci. Są to maskotki, puzzle, kolejki, lalki, samochodziki, gry planszowe i karciane i pacynki, a także pościele, plecaczki, poduszki, ręczniki, bajki na DVD i książeczki.  Zdecydowana większość produktów przedstawia postaci znane z bajek, filmów, Internetu, etc. - są one licencjonowane i dystrybuowane za zgodą ich twórców. Każdy produkt sprzedawany jest w opakowaniu lub w przypadku maskotek dołączona jest do niej etykietka - na opakowaniu lub etykietce której znajdziecie Państwo nazwę producenta oraz nazwę właściciela praw autorskich (Sony Pictures, Warner Bros, Disney, Cartoon Network, Etc). Oczywiście wszystkie produkty przez nas oferowane są fabrycznie nowe.

Co nas wyróżnia?
1. Tylko u nas jest tak szeroka oferta produktów licencjonowanych z wizerunkiem bajkowych postaci. W ofercie mamy postaci z ponad 100 różnych bajek! A jeżeli Twoje dziecko jest na przykład fanem Tomka, to u nas kupisz z Tomkiem wszystko: kolejki, pościel, grę planszową, puzzle, maskotkę pluszową, kocyk, ręcznik i poduszkę.
2. Wszystkie produkty są nowe, wszystkie są oryginalne. I wszystkie są legalnie sprzedawane na terenie RP.
3. Działamy legalnie - zawsze wystawiamy dokumenty sprzedaży, odprowadzamy podatki, działamy na legalnym oprogramowaniu.
4. Zależy nam na tym, aby zadowolony klient wracał do naszego sklepu w przyszłości, polecał nas rodzinie i znajomym. Dlatego staramy się zapewnić najwyższy poziom obsługi oraz sprzedawać towar tylko najwyższej jakości.

Nasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store