Wybierz kategorię

Doctor Who Time Squad (Strażnicy czasu) - Figurka do kolekcjonowania - Clara Oswold

Doctor Who Time Squad (Strażnicy czasu) - Figurka do kolekcjonowania - Clara Oswold
  • producent: Character Online
  • dostępność: Niedostępna
  • cena: 22,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Doctor Who - Strażnicy Czasu - figurka Clara Oswold

Doctor Who to brytyjski serial science fiction opowiadający o przygodach władcy czasu, który sam siebie nazywa Doktorem. Tytułowy Doktor podróżuje w czasie i przestrzeni, zwiedza wszechświat w swojej Tardis, żyjącym statku kosmicznym, który przybiera kształt starej niebieskiej policyjnej budki. W jego podróżach towarzyszą mu zazwyczaj ludzcy przyjaciele, których ze wszystkich ras w kosmosie sobie szczególnie upodobał. Sam często mówi, iż jest obrońcą Ziemi. Podczas swoich podróży Doktor mierzy się z wrogami, ratuje światy oraz cywilizacje i pomaga ludziom. To oczywiście pobieżny opis ponieważ sam serial pełen jest ciekawych intryg, zagadek i niezwykłych kosmicznych postaci. Serial wspaniale łączy obraz przyszłości, przeszłości i teraźniejszości w spójną całość, choć wątki przeplatają się ze sobą w czasie i przestrzeni. Serial Doctor Who stał się fenomenem niepodobnym do żadnego innego brytyjskiego programu telewizyjnego, a wielu znanych aktorów wystąpiło w rolach gościnnych w odcinkach serialu. Serial zyskał również popularność poza granicami kraju pochodzenia. Oficjalnie liczba fanów nigdy nie została ustalona, jednak serial ma wielbicieli zarówno w całej Europie jak i na świecie. Prawa do emisji zostały sprzedane wielu zagranicznym stacjom telewizyjnym.
 
Zbierz wszystkie postacie z serialu Doctor Who z serii Strażnicy Czasu (Time Squad). Fani legendarnego Doktora będą zachwyceni, gdyż seria zawiera postacie z różnych sezonów przygód Doktora.
Jest to również idealna linia dla młodych kolekcjonerów. W kolekcji 10 różnych figurek.

Figurka przedstawia Clarę Oswold - człowieka, towarzyszkę przygód 11 i 12 Doktora.

Wysokość figurki to około 6cm, figurka ma ruchome ręce i głowę.

Kategoria wiekowa: 5+.
Jest to oczywiście oryginalna figurka. Producent: Character Ltd.


GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store