Bolek i Lolek - komplet bajkowych maskotek 20cm

Bolek i Lolek - komplet bajkowych maskotek 20cm
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 37,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

BOLEK I LOLEK - komplet maskotek

Z pewnością wszyscy znają jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich kreskówek czyli dobranockę Bolek i Lolek. Ich przygody bawiły najmłodszych widzów w czasie PRL-u przez wiele lat. Maskotki z tej serii dedykujemy więc przede wszystkim osobom, które z nostalgią wspominają czasy dzieciństwa. Nie oznacza to jednak iż nie przybywa również młodych fanów kreskówki, gdyż bajeczka ta emitowana jest również obecnie na kanałach dla dzieci i dalej zyskuje nowych wiernych wielbicieli. Przedstawiamy więc komplet kultowych bajkowych postaci: Bolka i Lolka dla fanów w każdym wieku!

Wysokość maskotek: Bolek około 21cm, Lolek około 19cm. Maskotki wykonane są z przyjemnego materiału i mają pluszowe miękkie ubranka. Elementy buzi są wyszywane.
Maskotki oryginalne, na licencji od Axiom.


Galeria

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili równieżNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, Pokemony.

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.


Oprogramowanie KQS.store