Bob Budowniczy - mówiąca (PL) Koparka DYT34

Bob Budowniczy - mówiąca (PL) Koparka DYT34
  • producent: Fisher Price
  • dostępność: Niedostępna
  • cena: 59,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Bob Budowniczy - mówiąca Koparka

Bob Budowniczy to główny bohater bajki o tym samym tytule. Pracowity Bob ma zawsze dużo pracy w miasteczku. Mieszkańcy liczą na Boba i czekają na jego pomoc. Bobowi w pracy pomagają jego przyjaciele - maszyny budowlane. Bob i jego pomocnicy gotowi są podjąć się każdego zadania i nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Wspólnymi siłami i pracą zespołową są w stanie rozwiązać każdy problem. A po dobrze wykonanej pracy nie zapominają również o dobrej zabawie. To jak przyłaczycie się do świetnej zabawy z Bobem? To co? Damy radę?. Tak, damy radę!

Baw się z Bobem w Sprężynowie i stwórz własną drużynę mówiących maszyn budowlanych! Naciśnij przycisk „B” umieszczony na górze Koparki, aby posłuchać radosnych dźwięków i znanych kwestii z serialu. Posłuchaj prawdziwych odgłosów pojazdów i wypowiedzi postaci. Koparka wydaje aż 20 różnych dźwięków i wypowiedzi.

W serii trzy pojazdy: Koparka, Spychacz i Dźwig.
Koparka ma ruchome oby dwie łyżki.
Koparka wymaga dwóch baterii typu AAA (R03) - dołączone do zestawu.

Długość koparki to około 19cm.
Produkt oryginalny od Fisher-Price.
Kategoria wiekowa: 3+
Kod produktu DYT26-DYT34.
Ostrzeżenie! Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zawiera małe elementy, które mogą zostać połknięte lub wchłonięte. Ryzyko zadławienia.

Galeria

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili równieżNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store