K'Nex Knex - Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 - Figurka w saszetce: Zombie Imp

K\'Nex Knex - Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 - Figurka w saszetce: Zombie Imp
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 28,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

K'Nex Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 - figurka w saszetce (4H) - Zombie Imp

Klocki K'Nex zostały wprowadzone na rynek w 1992 roku i są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości w USA. Klocki K'Nex są kompatybilne z innymi systemami wiodących klocków budowlanych, takich jak Lego.
Figurki można dołączać do zestawów klocków K'Nex lub bawić się nimi oddzielnie. W naszej ofercie odnajdzie Państwo zestawy i figurki przedstawiające bajkowych bohaterów.

Seria figurek w saszetkach to seria figurek pakowanych jako saszetki-niespodzianki, to znaczy kupujemy losowo wybraną saszetkę.
Ponieważ jednak można sprawdzić co jest w danej saszetce, nie sprzedajemy ich losowo, tylko kupują Państwo wybraną figurkę.
Abyśmy mogli jednak zorientować się co jest pod danym kodem w saszetce kilka zostało otwartych i ponownie sklejonych, mogą więc Państwo, lecz nie muszą, otrzymać saszetkę już otwieraną - jest jednak ona ponownie zaklejona, a jest zawartość jest w nienaruszona i w pełni kompletna.

Oferujemy figurkę z lubianej gry komputerowej: "Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2" - jest to zombie Imp.
Imp to najmniejszy i najzręczniejszy spośród zombie. Toruje sobie drogę do zwycięstwa śmiejąc się, wykonując podwójne skoki i unosząc się w powietrzu. Warto też wspomnieć, że ma do dyspozycji dwa automatyczne impomiotacze.

W serii 4 (podobnie jak w trzech poprzednich) możemy uzbierać 8 różnych figurek.
Kategoria wiekowa 5+.

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store