Miś pluszowy miodowy - Arkadiusz 52cm

Miś pluszowy miodowy - Arkadiusz 52cm
  • producent: Tulilo (Axiom)
  • dostępność: W magazynie
  • cena: 62,00 44,99 zł
  • ilość:
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Miś pluszowy miodowy - Arkadiusz 52cm

Kto z nas jako mały brzdąc nie miał w swojej kolekcji zabawek chociaż jednego pluszowego misiaczka? Pluszowe misie towarzyszą nam od bardzo dawna. Misie to urocze i mięciutkie maskotki, które od ponad stu lat towarzyszą dzieciom na całym świecie, rozpromieniają dziecięce buźki, dodają im otuchy, pocieszają i łagodzą lęk przed samotnością. Nie dziwi zatem fakt, że pluszowe misie jako jedyne z zabawek doczekały się swojego międzynarodowego święta - Światowego Dnia Pluszowego Misia. Dzień ten przypada na dzień 25 listopada.

Miś pluszowy Arkadiusz to średnich rozmiarów misio na sympatyczny prezent, który nie jednego fana pluszaków zwali z nóg. Arkadiusz ma piękny miodowy ciepły kolor i jest super mięciutki a na szyi ma gustowną kokardkę w misiowe stópki. Arkadiusz to miś o wielkim serduchu i ogromnej chęci na przytulasy. Kto chętny?

Wysokość pluszowego misia to około 52cm, na siedząco około 40cm, szerokość misia z łapami to około 35cm. Miś może siedzieć, jak i prostować łapy.

 

 


GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store