Maskotka pluszowy Nietoperz 12226 - 16x47cm

Maskotka pluszowy Nietoperz 12226 - 16x47cm
  • producent: SEMO
  • dostępność: W magazynie
  • cena: 42,00 zł
  • ilość:
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Maskotka Nietoperz

Nietoperze to jedyne zdolne do aktywnego lotu ssaki, które zamieszkują niemal całą kulę ziemską. W przeważającej większości prowadzą nocny tryb życia. Nietoperze należą do jednej z najbardziej interesujących a przy tym bardzo mało poznanej grup ssaków. Specyficzną postawę w spoczynku zwisanie głową w dół nietoperze zawdzięczają specjalnej budowie tylnych kończyn. Również niezwykłą cechą tych ssaków jest zdolność do echolokacji. Większość gatunków w czasie lotu emituje ultradźwięki, które jako echo wracają do ucha informując o otoczeniu. Ten niezwykły „radar” został poznany przez naukowców dopiero 50 lat temu.
Warto również wiedzieć iż wszystkie nietoperze w Polsce, a jest ich około 25 gatunków, są pod ochroną.

Maskotka przedstawia nietoperza w kolorze brązowym.
Maskotka wykonana jest z pluszu, jest milutka w dotyku. Nietoperzyk posiada również zawieszkę, dzięki której może wisieć z rozłożonymi skrzydłami np. w pokoju dziecka, przyczepiony do plecaka lub kluczy.
Ciekawe są skrzydła - w ich górnej części zaszyty jest drut, który umożliwia dowolne ułożenie skrzydeł - mogą być rozłożone lub zgięte.

Rozpiętość skrzydeł nietoperza to około 47cm, długość tułowia to około 16cm.


GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, Pokemony.

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.


Oprogramowanie KQS.store