Komplet dziesięciu figurek - Świnka Peppa (Dress Up) - Przebieranki

Komplet dziesięciu figurek - Świnka Peppa (Dress Up) - Przebieranki
  • producent: Character Online
  • dostępność: W magazynie
  • cena: 117,00 zł
  • ilość:
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Komplet dziesięciu figurek z bajki Świnka Peppa

Świnka Peppa to bohaterka prostej i sympatycznej bajki dla dzieci. Peppa mieszka w uroczym domku wraz z braciszkiem Jackiem, mamą i tatą. Na Peppę i jej rodzinę codziennie czekają nowe ciekawe wyzwania i przygody, bo dla takiej małej świnki każdy dzień jest nowym doświadczeniem.

Takiej zabawy jeszcze nie było. Peppa wraz z przyjaciółmi wybiera się na bal karnawałowy. Każdy dziś może zostać kim tylko chce. No i spójrzcie jak kolorowo. Każdy z przyjaciół Peppy ma inne ubranko. Wesołą zabawę w przebieranki czas zacząć!

Zestaw: "Przebieranki" zawiera dziesięć figurek: Peppę, Jacka, Królika Richarda, Konika Pedro, Liska Freddy, Suzy Owieczkę, Słoniczkę Emilkę, Kangurka Kylie, Krecika Molly i Zoe Zebrę. Figurkami można się bawić oddzielnie lub przyłączać do innych zestawów z Peppą.

Wysokość figurek: Jacek i Richard około 4,5cm, pozostałe postaci ok. 6cm.
Kod produktu: 06668
 
Kategoria wiekowa: 3+
Ostrzeżenie! Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zawiera małe elementy, które mogą zostać połknięte lub wchłonięte. Ryzyko zadławienia.

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store