Mattel Auta - Zestaw DXY95 - Arena Szalona Ósemka

Mattel Auta - Zestaw DXY95 - Arena Szalona Ósemka
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 109,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Mattel Auta - Zestaw DXY95 - Arena "Szalona Ósemka"

Odgrywaj mrożące krew w żyłach sceny rywalizacji z filmu Auta 3 produkcji Disney Pixar przy użyciu tej Odjazdowej Areny Kraks Zwariowana Ósemka! Ta kolorowa, bogata w szczegóły arena wykorzystuje motywy z filmowego wyścigu. Mistrza Zygzaka McQueena czekają zupełnie nowe, ekscytujące wyzwania! Dodaj gazu i obserwuj potyczki, starcia i kraksy na torze! Zestaw zawiera beczki, opony i inne tematyczne akcesoria , a także pokrytego błotem Zygzaka McQueena w skali 1:55, więc zabawę rozpoczniesz zaraz po otwarciu opakowania! Wygrywa gracz, który jako pierwszy przewróci autobus panny Felgi! Następnie zmień układ areny i szykuj się na dalszą odjazdową akcję. 3 możliwe układy oraz całe mnóstwo przeszkód i wyzwań to gwarancja długich godzin zabawy na najwyższych obrotach. Inne pojazdy sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności.

Wymiary opakowania: 51 x 25 x 8 cm.

W zestawie:
- autobus Magister Felga (ang. Miss Fritter),
- Zygzak McQueen w błocie,
- 10-cio częściowe ogrodzenie,
- wjazd na arenę oraz banner.
Autka są plastykowe.

Kod produktu: DXY95.

Kategoria wiekowa: 3+

Ostrzeżenie! Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zawiera małe elementy, które mogą zostać połknięte lub wchłonięte. Ryzyko zadławienia.
Galeria

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili równieżNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store