Tomek i Przyjaciele Adventures: Kolejka Lusia (Lexi)

Tomek i Przyjaciele Adventures: Kolejka Lusia (Lexi)
  • producent: Fisher Price
  • dostępność: Niedostępna
  • cena: 42,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Kolejka Lusia (Lexi)

Lusia to lokomotywa, którą poznajemy w roku 2017 w pełnometrażowym filmie "Podróż poza Wyspę Sodor". W trakcie nowej przygody Tomek musi udać się w swoją pierwszą podróż na kontynent. Na swojej drodze spotyka nowych przyjaciół, a trzema z nich są eksperymentalne lokomotywy - Merlina, Theo i Lusię. Lusia jest miła, uprzejma i chętnie pomaga innym.

Kolejka nie posiada własnego napędu. Kółka oczywiście są ruchome. W przeważającej części kolejka jest metalowa, co zwiększa jej wytrzymałość. Zderzaki pojazdów z serii są plastykowe i umożliwiają kolejkom sczepianie się ze sobą.

Seria: "Thomas & Friends: Adventures"
Producent: Fisher Price (Mattel)
Długość lokomotywy: 8,5cm
Długość wagonika: 4,5cm
Wymiary opakowania (szer/wys/gru): 19cm x 11,5cm x 3,5cm.
Kod produktu: FJP53.

Seria Adventures zastępuje wcześniejszą serię Take-n-Play. Kolejki mają tę samą wielkość i ten sam rozstaw kół, różnią się jedynie zaczepami. Łączenia torów nowej i starej serii również do siebie nie pasują.

Ostrzeżenie! Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zabawka zawiera drobne elementy, które mogą wypadać, być połknięte, co grodzi uduszeniem.

Galeria

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili równieżNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, Pokemony.

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.


Oprogramowanie KQS.store