Maskotka Poducha: Ryba Dorsz atlantycki 38cm

Maskotka Poducha: Ryba Dorsz atlantycki 38cm
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 26,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Maskotka - Poducha: Ryba Dorsz atlantycki

Dorsz atlantycki to drapieżna ryba morska występująca w Oceanie Atlantyckim i morzach północnej Europy. W Polsce mianem dorsza określa się zwykle trzy podgatunki dorsza atlantyckiego, z których najbardziej znanym jest dorsz bałtycki. Dorsz jest rybą stadną żyjącą w głębokich partiach mórz. Cechą charakterystyczną Dorsza jest ubarwienie przypominające cętki. Ze względu na to, iż Dorsz jest rybą łatwo dostępną i pożywną, ryba ta miała duże znaczenie w rozwoju cywilizacji wybrzeży północnego Atlantyku. Dla przemysłu rybnego wielu krajów ciągle jest jedną z najważniejszych poławianych ryb.

Zabawkę polecamy jako doskonały prezent dla wędkarzy, pomysł na oryginalny wystrój pokoju, gdyż rybka może pełnić funkcję poduchy lub po prostu jako maskotkę dla dzieci, które są na etapie fascynacji wodnymi stworzeniami.

Dorsz ma długość około 38cm.
Maskotko-poducha Dorsz atlantycki jest wykonana z materiału, wypełniona miękką watoliną.
Miękka imitacja ryby, została wyprodukowana z najlepszych materiałów zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa zabawek EN71. Zabawka wyprodukowana w Polsce przez firmę GABY.GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store