Maskotka Borsuk 30cm 85607

Maskotka Borsuk 30cm 85607
  • producent: Uni-Toys
  • dostępność: Niedostępna
  • cena: 54,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Maskotka młody Borsuk

Borsuk to drapieżny ssak lądowy z rodziny łasicowatych, występuje w Europie i Azji, w tym w Polsce. Borsuki są wszystkożerne, polują na praktycznie każde zwierzątko mniejsze od siebie, na dżdżownicy począwszy, a na królikach i kotach skończywszy. Nie pogardzi dojrzałymi owocami, zbożem, żołędziami, a nawet koniczyną i trawą. Borsuki dzień spędzają w budowanych przez siebie, bardzo schludnych norach, a polują w nocy. Zimą borsuki zapadają w sen zimowy, budząc się tylko od czasu do czasu w trakcie cieplejszych dni.

Maskotka borsuka wykonana jest z miękkiego pluszu w kolorze szarym z charakterystycznym pyskiem w kolorze biało-czarnym i czarnymi łapami oraz spodem. Pluszowe zwierzątko jest mięciutkie i starannie wykonane, wiernie odwzorowuje prawdziwego borsuka.
Wymiary borsuka to (wysokość x szerokość x długość): 12x12x30cm.

Galeria

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili równieżNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store