Maskotka Wąż kobra 26cm 01052

Maskotka Wąż kobra 26cm 01052
  • producent: Lamps
  • dostępność: Niedostępna
  • cena: 39,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Maskotka Wąż Kobra (zwinięty)

Węże należą dziś do najbardziej zagrożonej wyginięciem grupy zwierząt. Wszystkie węże w Polsce są pod ochroną. Nie są one uważane za zwierzęta sympatyczne. W bajkach, podaniach i legendach zazwyczaj zło przybiera postać węża, uważa się również, że gad ten ma moc hipnozy.
Kobra królewska to największy z jadowitych węży - jego długość potrafi osiągnąć 5,7m. Świetnie pływa i wspina się na drzewa. Jej jad potrafi zabić człowieka w ciągu kwadransa. Ale bez obaw - kobry królewskie występują na terenie południowej i wschodniej Azji. No i nasz pluszowy kolega też nie gryzie, mimo że bardzo groźnie wygląda.

Maskotka węża kobra w kolorze czerwono-żółtym wykonana jest z miękkiego pluszu. Wąż zwija się w koło i nie ma możliwości całkowitego rozprostowania się. W tułowiu jest zaszyty drut, dlatego ułożenie węża można kształtować.
Wysokość węża w pozycji pokazanej na zdjęciu to około 26cm.
Produkt od Lamps.
Kod produktu: 01052.
Maskotka odpowiednia dla każdej grupy wiekowej.
 GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, Pokemony.

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.


Oprogramowanie KQS.store