Maskotka Maskonur 17cm 69365

Maskotka Maskonur 17cm 69365
  • producent: Lamps
  • dostępność: Niedostępna
  • cena: 29,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Maskotka Maskonur

Maskonur to mały fascynujący ptak: dziwak, pływak i lotnik. Jego egzotyczny wygląd nie pasuje do życia w zimnych wodach północy, nie pozwala to jednak pomylić go z żadnym innym ptakiem. Maskonur radzi sobie świetnie na lądzie, w morzu i w powietrzu. Charakterystyczną częścią ciała maskonura jest jego spłaszczony kolorowy dziób, upierzenie maskonura również przykuwa uwagę. Pióra pokrywające jego ciało są gęste w kolorach czerni i bieli i skutecznie chronią go przed zimnem. Maskonury łączą się w pary na całe życie, przywiązują się nie tylko do partnera ale też do miejsca. Na każde gniazdowisko wracają bowiem te same osobniki i co roku wybierają tego samego partnera.
 
Czy wiesz, że?
Na maskonurach były wzorowane ptaszki, które zostały stworzone na potrzeby jednej z części Gwiezdnych Wojen: Star Wars Ostatni Yedi. W filmie nosiły nazwę Porg.
 

Maskotka przedstawia maskonura. Ptaszek wykonany jest z miłego pluszu.
Wysokość pluszaka to około 17cm.
Produkt od Lamps.
Kod produktu: 69365.
Maskotka odpowiednia dla każdej grupy wiekowej.
 

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, Pokemony.

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.


Oprogramowanie KQS.store