Tomek i Przyjaciele: Wielki Świat! Wielkie Przygody! - Adventures: Kolejka Hong-Mei

Tomek i Przyjaciele: Wielki Świat! Wielkie Przygody! - Adventures: Kolejka Hong-Mei
  • producent: Fisher Price
  • dostępność: Niedostępna
  • cena: 30,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Big World! Big Adventures! - Kolejka Hong-Mei

Big World! Big Adventures! to film pełnometrażowy z serii "Tomek i Przyjaciele". W filmie tym główny bohater ciuchcia Tomek, zainspirowany rejsem samochodu rajdowego Ace dookoła świata postanawia zostać pierwszą lokomotywą, która zwiedzi świat i dołącza do jego drużyny. Tomek zaczyna swoją wielką przygodę i podróżuje przez pięć kontynentów: przez pustynie, przez dżungle i niebezpieczne góry. Tomek zabiera dzieci w wielki świat, by odkrywać i poznawać nowe kraje, kultury, zwierzęta i przyjaciół!
 
Hong-Mei to łagodna, ale nieco zarozumiała lokomotywa z Chin, która uwielbia się ścigać. Hong-Mei jest też niebieska jak Tomek i lubi się z nim droczyć, chce za wszelką cenę udowodnić, że ​​jest również numerem jeden tak jak on.

Kolejka nie posiada własnego napędu. Kółka oczywiście są ruchome. W przeważającej części kolejka jest metalowa, co zwiększa jej wytrzymałość. Zderzaki pojazdów z serii są plastykowe i umożliwiają kolejkom sczepianie się ze sobą.

Seria: "Thomas & Friends: Adventures"
Producent: Fisher Price (Mattel)
Kod produktu: FJP50.
Długość wagonika: 7cm
Wymiary opakowania (szer/wys/gru): 14cm x 11,5cm x 3,5cm.

Seria Adventures zastępuje wcześniejszą serię Take-n-Play. Kolejki mają tę samą wielkość i ten sam rozstaw kół, różnią się jedynie zaczepami. Łączenia torów nowej i starej serii również do siebie nie pasują.

Ostrzeżenie! Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zabawka zawiera drobne elementy, które mogą wypadać, być połknięte, co grodzi uduszeniem.

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, Pokemony.

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.


Oprogramowanie KQS.store