Maskotka Pancernik 26cm 12844

Maskotka Pancernik 26cm 12844
  • producent: SEMO
  • dostępność: W magazynie
  • cena: 109,00 zł
  • ilość:
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Maskotka Pancernik olbrzymi

Pancerniki to rodzina ssaków charakteryzująca się obecnością naturalnego pancerza, który pokrywa ich niemal całe ciało (wyjątkiem jest tylko spodnia strona tułowia i wewnętrzne części kończyn). Pancerz jest twardy, ale i elastyczny.
Pancerniki należą one do grupy szczerbaków, razem z leniwcami i mrówkojadami. Występują w środowisku naturalnym na terenie Ameryki Południowej. Są bardzo zwinnymi stworzeniami nocnymi, potrafią nieźle kopać. Za dnia przebywa w podziemnej norze. Pancerniki olbrzymie żywią się termitami, owadami, pająkami, larwami i wężami. Dożywają wieku od 12 do 15 lat, osiągają długość do 100cm, a wagę do 60kg. Ogon osiąga długość do 50cm, jest również opancerzony i służy pancernikowi do obrony.

Maskotka przedstawia pancernika w kolorze brązowym, należącego do gatunku Pancernik olbrzymi. Nasz osobnik na szczęście taki olbrzymi nie jest... Jego brzuch jest kudłaty i mięciutki. Pancernik ma bardzo realistyczny wygląd.
Długość pluszowego pancernika to około 26cm (z ogonem 40cm).
Maskotka odpowiednia dla każdej grupy wiekowej.
Produkt od: Semo.
Kod produktu: 12844.
 

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, Pokemony.

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.


Oprogramowanie KQS.store