Maskotka Poducha: Tropical Fish: Ryba Pirania 45cm (175433)

Maskotka Poducha: Tropical Fish: Ryba Pirania 45cm (175433)
  • producent: Gaby
  • dostępność: W magazynie
  • cena: 45,00 39,99 zł
  • ilość:
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Maskotka - Poducha: Ryba Pirania czerwona, natterera

Pirania czerwona, natterera to słodkowodna ryba drapieżna, uważana za najbardziej niebezpieczną z rodziny piraniowatych. Występuje w Ameryce Południowej. To bardzo atrakcyjna ryba hodowana w akwariach, która lubi przebywać w towarzystwie innych piranii i w zbiornikach z dużą przestrzenią do pływania. Dość problematyczne natomiast może być trzymanie innych ryb razem z Piraniami ponieważ mogą być atakowane przez Piranie.

Zabawkę polecamy jako: doskonały prezent dla wędkarzy czy hodowców, miłośników akwarystyki, pomysł na oryginalny wystrój pokoju, gdyż rybka może pełnić funkcję poduchy lub po prostu jako maskotkę dla dzieci, które są na etapie fascynacji wodnymi stworzeniami.

Pirania ma długość około 45cm.
Maskotko-poducha pirania jest wykonana z materiału, wypełniona miękką watoliną.
Miękka imitacja ryby, została wyprodukowana z najlepszych materiałów zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa zabawek EN71. Zabawka wyprodukowana w Polsce przez firmę GABY.
Kategoria wiekowa podana przez producenta: 3+.
 
Ostrzeżenie! Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat ze względu na możliwość wydostania się drobnych włókien - istnieje ryzyko połknięcia.
 Galeria

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili równieżNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store