Maskotka Małpa Sajmiri 37cm 16767 (magnes)

Maskotka Małpa Sajmiri 37cm 16767 (magnes)
  • producent: SEMO
  • dostępność: Niedostępna
  • cena: 50,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Maskotka małpka sajmiri

"Małpy skaczą niedościgle, małpy robią małpie figle...".
Małpki to wesołe zwierzątka, którym z pasją najczęściej przyglądamy w ZOO. Są nie tylko urocze z wyglądu, ale również przykuwają naszą uwagę swoim zachowaniem, które jest tak podobne do ludzkiego. Może właśnie dlatego ich obserwacja przynosi nam tyle radości.
Małpka Sajmiri to jedna z najmniejszych małp. Zamieszkuje ona wilgotne lasy tropikalne północnych i środkowych obszarów Ameryki Południowej. Jest to małpka aktywna w dzień, która żyje w stadach. Jest bardzo ciekawska. Wystraszona głośno krzyczy. Jej głos przypomina nieco ćwierkanie. Małpka sajmiri znana jest z filmu o Pippi Langstrumpf. :-)

Maskotka małpa sajmiri jest w kolorze żółtym z elementami szarymi, białymi, czarnymi i brązowymi. Pokryta jest miękkim futerkiem. W łapkach ma magnesy dzięki czemu można ją sobie zawiesić np. na szyi. :-)

Wysokość pluszowej małpy to około: 37cm.

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, Pokemony.

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.


Oprogramowanie KQS.store