Młodzi Tytani Akcja! : Teen Titans Go! - maskotka Gwiazdka 19cm

Młodzi Tytani Akcja! : Teen Titans Go! - maskotka Gwiazdka 19cm
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 24,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Młodzi Tytani: Akcja! - maskotka Gwiazdka

"Młodzi Tytani" to opowieść o przygodach grupy młodych superbohaterów. Są to Robin, Raven, Bestia, Cyborg, Gwiazdka. Każde z nich obdarzone jest indywidualną mocą specjalną. W różnych odcinkach walczą oni ze złoczyńcami, ale również muszą stawić czoło osobistym problemom związanym z dorastaniem i relacjami między sobą. Bajka ukazuje przygody superbohaterów w lekki i zabawny sposób.

Gwiazdka jest drugą w kolejce do tronu, księżniczką z planety Tamaran. To piękna, pewna siebie i jednocześnie przy swej ogromnej sile bardzo delikatna kosmitka. Uwielbia spędzać czas z przyjaciółmi - resztą grupy młodych tytanów. Jest bardzo wrażliwa, ale kiedy się złości potrafi być niebezpieczna. Ma imponujące, wrodzone zdolności jakimi nie pogardziłby żaden superbohater. Mimo to wciąż pozostaje skromna.

 
Cechy produktu:
  • Wysokość maskotki około 19cm.
  • Maskotka wykonana z pluszu.
  • Maskotka odpowiednia dla każdej grupy wiekowej.
  • Produkt od Funko na licencji DC Comics and Warner Bros. Entertainment Inc.GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store