Wybierz kategorię

Paskudy UglyDolls - maskotka Babo

Paskudy UglyDolls - maskotka Babo
  • producent: Play by Play
  • dostępność: Niedostępna
  • cena: 34,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Paskudy - Maskotka Babo

UglyDolls Paskudy czyli Paskudnie jest Cudnie to film dla dzieci o zabawkach, których dziwny wygląd sprawia, że zostają odrzucone ze świata pieknych lalek. Pogodzone z losem wiodą wiec spokojny żywot w miasteczku Paskudowo. W
Paskudowie jest wesoło, kolorowo i szalenie, każdy może być tym kim chce, a wszystkie paskudy są miłe, bystre i życzliwe. Dla małej pełnej energii i zadziornej Moxy to jednak za mało. Moxy chce poznać inny świat i zrozumieć dlaczego Paskudy nie mogą trafić do rąk dzieciaków. Razem z przyjaciółmi przedostaje się więc do miasta idealnych zabawek, gdzie wszystko jest piękne i eleganckie ale i pozbawione uroku. Miasto to pełne jest sztywnych reguł a jego mieszkańcy zimni, oschli i zarozumiali. Czy Moxy i przyjaciołom uda się przywrócić radość w idealnym mieście, czy uda jej się udowodnić, że nie trzeba być idealnym żeby być wspaniałym?! Czy również Paskudy mogą dać dzieciom szczęście?
 

Maskotka wykonana jest z miłego pluszu, a elementy twarzy są wyszywane.
Wysokość maskotki to około 22cm.
Maskotka odpowiednia dla każdej grupy wiekowej.
Produkt na licencji filmu od Play-by-Play.
Kod produktu: 760017799.
 

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, Pokemony.

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.


Oprogramowanie KQS.store