FORTNITE: komplet czterech figurek: Squad Mode (FNT0019)

FORTNITE: komplet czterech figurek: Squad Mode (FNT0019)
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 249,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Fortnite: komplet czterech figurek: SQUAD MODE

Fortnite to surwiwalowa gra wieloosobowa, w której wspólnie ze znajomymi możecie grać w trybach Battle Royale i Fortnite. Wersja survivalowa, kooperacyjna, polega na wspólnym, z innymi graczami, zbudowaniu fortu i obronieniu go przed hordami zombie. Wersja Battle Royal to pojedynek między graczami. W trybie Battle Royale jesteśmy jednym ze stu graczy, którzy trafiają na mapę, by przetrwać. Aby to zrobić muszą zdobywać nowe bronie i niezbędny ekwipunek, a te są ukryte w okolicznych zabudowach. Do dyspozycji graczy jest cała wyspa, a gra kończy się w momencie, kiedy zostanie już tylko jeden gracz.
 
Wspaniałe figurki przedstawiające najpopularniejsze skórki bohaterów gry Fortnite Battle Royal. Te 10-centymetrowe figurki mają kilka punktów artykulacji, a także niewiarygodne detale i elementy wyposażenia. Duża liczba punktów artykulacji pozwoli ustawić postacie w różnych pozycjach bojowych. Figurki wyposażone są w broń, a drewniane elementy dołączone do zestawu mogą posłużyć jako podstawka pod nie lub można stworzyć z nich różne budowle, są one kompatybilne z metalowymi i kamiennymi materiałami budowlanymi. Dołącz do fanów Fortnite już teraz, przenieś wirtualną zabawę do realnego świata i stwórz niesamowitą kolekcję bohaterów z gry.
 
Cechy produktu:
  • Komplet zawiera 4 figurki: Rex, Cuddle Team Leader, Brite Bomber oraz Ragnarok. Cztery materiały drewniane, cztery narzędzia do zbierania i pięć broni.
  • Wysokość figurek około 10cm.
  • Kod produktu: FNT0019.
  • Oryginalny produkt od Jazwares na licencji gry.
  • Kategoria wiekowa: 8+.

Ostrzeżenie! Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia. Niebezpieczeństwo zadławienia drobnymi elementami!
 

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store