Maskotka Pies Dalmatyńczyk 24/47cm leżący

Maskotka Pies Dalmatyńczyk 24/47cm leżący
  • producent: Dubi
  • dostępność: W magazynie
  • cena: 52,00 zł
  • ilość:
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Maskotka Pies Dalmatyńczyk

Pies to najstarsze udomowione zwierzę. Od tysięcy lat pies jest nieodłącznym towarzyszem i przyjacielem człowieka. Towarzyszy mu nie tylko w domu, ale i w wszelkiego rodzaju pracach.
Dalmatyńczyk to rasa psów, która w Europie pojawiła się na terenie Chorwacji (region Dalmacja) w okresie średniowiecza i stamtąd w wieku XVIII ich popularność rozniosła się na resztę Europy. Psy te wykorzystywane przez człowieka były między innymi do tropienia i polowań, a także jako pies obronny. Co ciekawe dalmatyńczyki rodzą się białe, a plamki pojawiają się na ich ciele w wieku około dwóch tygodni. Plamki mają kolor czarny lub ciemnobrązowy.

Maskotka przedstawia pieska rasy dalmatyńczyk. Psiak wykonany jest w pozycji leżącej. Pozycji nie można zmienić.
Wysokość pluszowego pieska to około 24cm, długość około 47cm (w pozycji widocznej na zdjęciach). Maskotka wykonana z pluszu w kolorze białym w czarne plamki.


Galeria

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili równieżNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store