Gra Domino: Psi Patrol (01895)

Gra Domino: Psi Patrol (01895)
  • producent: Trefl
  • dostępność: Niedostępna
  • cena: 29,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Gra Domino Obrazkowe - Psi Patrol

Tytuł: "Domino Obrazkowe - Psi Patrol"
Ilość graczy: 1-4
Kategoria wiekowa: 3+
Czas gry: 25 min
Rozmiar pudełka: 20cm x 20cm x 4,5cm
Producent: Trefl

Domino to popularna gra ćwicząca pamięć i spostrzegawczość, która podbiła serca graczy na całym świecie. Tym razem do gry zapraszają bohaterskie pieski z Psiego Patrolu czyli Ryder i jego drużyna. Gracze układają klocki z ilustracjami w taki sposób, aby stykające się pola miały takie same obrazki. Jeśli gracz wylosuje klocek, który nie pasuje do ułożonych poprzednio, losuje kolejny aż do skutku lub ruch przechodzi na następnego gracza. Wygrywa gracz, który najszybciej pozbędzie się swoich klocków lub zamknie grę, układając klocek pasujący do wyłożonych z obu stron. Układ klocków za każdym razem jest inny, dlatego gra nigdy się nie znudzi, a piękna grafika sprawi, że będzie jeszcze przyjemniejsza. 

Domino to gra wielowariantowa, do popularnych należą: Metador, Buggins, Bergen, Sewastopol i Łamigłówka Domino. Wybierz wariant dla siebie i baw się w najlepsze!
 
Zawartość opakowania:
  • 28 klocków o wyjątkowym kształcie
  • instrukcja.


Gra przyjazna dziecku! 

Elementy gry wykonane są z płótnowanego papieru pokrytego ekologicznymi farbami spożywczymi, co gwarantuje dzieciom bezpieczną zabawę przez długi czas.

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, Pokemony.

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.


Oprogramowanie KQS.store