TrackMaster: zestaw startowy - Station Starter Set + kolejka Tomek (DFM49)

TrackMaster: zestaw startowy - Station Starter Set + kolejka Tomek (DFM49)
  • dostępność: Wycofane z oferty
  • cena: 79,99 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Trackmaster Revolution - Motorized Railway - Zestaw Startowy: Stacja Studzienkowo i kolejka Tomek

Wyspa Sodor ma wiele miejsc tętniących życiem: parków, gospodarstw, kamieniołomów i zamków a przede wszystkim stacji kolejowych. Studzienkowo to stacja kolejowa w pobliżu której znajduje się szpital, z którego korzysta większość mieszkańców wyspy. Kiedy Tomek zbliża się do dworca kolejowego Studzienkowo, użyj dźwigni, aby przełączyć sygnał na czerwony i zatrzymać go przed budynkiem stacji. Otwórz drzwi, aby zobaczyć Grubego Zawiadowcę: Pana Szyneczkę, następnie przełącz sygnał na zielony i wyślij Tomka znów w drogę!
Zestaw startowy "Station Starter Set" to idealne miejsce na rozpoczęcie przygody z bohaterami bajki: "Tomek i Przyjaciele" lub świetny sposób na rozbudowę posiadanych już torów z serii: Trackmaster Motorized Action.
 
Zestawy z serii: "Thomas&Friends TrackMaster" oferują ekscytującą zabawę, która może sprzyjać rozwojowi fizycznemu i poznawczemu. Nie mówiąc już o tym, kiedy dzieci tworzą kolejowe przygody dla swojego przyjaciela Tomka a to z kolei, może zainspirować wyobraźnię i zachęcić do pozytywnych kontaktów emocjonalnych.

Zawartość pudełka to 11 elementów, z których zbudujemy pętlę oraz stację Studzienkowo. W zestawie również kolejka Tomek,
Kolejka jeździ na baterie (2 baterie AAA/LR3). Baterie nie są załączone do zestawu.

Seria: "TRACKMASTER Motorized Action"
Producent: Fisher-Price/Mattel
Wymiary opakowania (dł/szer/wys): 33cm x 24cm x 6,5cm
Kategoria wiekowa: 3-7.
Kod Produktu: DFM49.
 
Ostrzeżenie! Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zawiera małe elementy, które mogą zostać połknięte lub wchłonięte. Ryzyko zadławienia.
 

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store