Enchantimals - Ogrodowa altanka + Patter Peacock i paw Flap (FRH49)

Enchantimals - Ogrodowa altanka + Patter Peacock i paw Flap (FRH49)
  • producent: Mattel
  • dostępność: W magazynie
  • cena: 84,00 79,99 zł
  • ilość:
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Enchantimals - Ogrodowa altanka, Patter Peacock i paw Flap

Wybierz się z lalką Patter Peacock i jej najlepszym przyjacielem pawiem Flap na zaczarowane przyjęcie herbaciane, wypełnione słodyczami i smakołykami pod fantazyjnie kwiatową altaną (tak wspaniałą z jasnoróżowymi kolumnami i otwartym turkusowym dachem)! Ten wspaniały zestaw zawiera lalkę Enchantimals Patter Peacock, figurkę jej przyjaciela pawia o imieniu Flap, altanę, dwie ławki, stół i urocze akcesoria do podwieczorku. Ustaw różowy okrągły stół z czajnikami, filiżankami do herbaty, dwupoziomowym stojakiem na deser i słodyczami, takimi jak babeczki, makaroniki i ciasto, które wyglądają tak pysznie, że można je zjeść! Odtwarzaj wyjątkowe chwile z najlepszymi przyjaciółmi, ciesząc się swoim towarzystwem przy herbacie. Zaproś innych przyjaciół Enchantimals (miejsca mieszczą cztery osoby), aby uzyskać jeszcze więcej zabawy!
Lalka Patter Peacock ma na sobie ładny strój zaprojektowany specjalnie na przyjęcie herbaciane, z fantazyjnym fioletowym stanikiem i niską, różową spódnicą w kwiaty, oszałamiające „skrzydlate” buty i „pierzasta” różowa ozdoba dopełniają stylowego wyglądu. Paw Flap ma własne, urocze akcenty - jak kępka kręconych fioletowych włosów i fantazyjne skrzydła, które pasują do lalki Patter Peacock . Dzieciom spodoba się odtwarzenie szczególnej więzi, która łączy dziewczyny i ich pupilki, celebrowanie świata, w którym troska o innych jest czymś ważnym!


Cechy produktu:
  • Produkt firmy Mattel.
  • Kod produktu: FRH49.
  • Zestaw zawiera lalkę, zwierzątko, altanę, dwie ławki, stół i akcesoria na przyjęcie: czajniczek, słodycze, talerzki i kubeczki.
  • Wielkość lalki około 15cm, zwierzaczek około 3,5cm.

Kategoria wiekowa: 4+
Ostrzeżenie! Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zawiera małe elementy, które mogą zostać połknięte lub wchłonięte. Ryzyko zadławienia.


GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, Pokemony.

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.


Oprogramowanie KQS.store