Ricky Zoom - zestaw Launch & Go (Wystrzel i jedź) : Ricky Zoom (T20039)

Ricky Zoom - zestaw Launch & Go (Wystrzel i jedź) : Ricky Zoom (T20039)
  • producent: Tomy
  • dostępność: W magazynie
  • cena: 62,00 54,99 zł
  • ilość:
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Ricky Zoom: zestaw Wystrzel i jedź : Ricky Zoom z wyrzutnią

Ricky Zoom to bajeczka o przygodach motocykli. Ricky mały czerwony motocykl mieszka wraz z rodziną w miasteczku Kołowo. Rocky marzy aby tak jak rodzice zostać motocyklem ratunkowym i nieść pomoc. Ricky to lojalny przyjaciel i pewny siebie przywódca grupy przyjaciół "Bike Buddies". Jednak Ricky wciąż jest małym motocyklem, który na razie uczy się stać na własnych dwóch kołach i często rzuca się w wir akcji ratunkowych, przeceniając swoje umiejętności. Pomimo posiadania fajnych gadżetów ratunkowych, takich jak wizjer i hak, Ricky jednak zdaje sobie sprawę, że wciąż musi się wiele nauczyć. Póki co wraz z przyjaciółmi trenuje, ściga się, bije rekordy, uczestniczy w szalonych ucieczkach, dzięki temu nigdy się nie nudzi, przyjaciele świetnie się bawią, jest dużo śmiechu i niezwykłych doświadczeń.

 
Gotowi, do startu… Zoom! Zestaw Launch & Go jest gotowy, aby nadać Ricky ogromną prędkość! Zablokuj wyrzutnię, przesuwając czerwony stopień do tyłu, oprzyj tylne koło Ricky na torze i rozpocznij odliczanie! Wystarczy nacisnąć przycisk na górze wyrzutni, aby wystrzelić Ricky ku kolejnej przygodzie. Ten komplet Launch & Go zawiera figurkę Ricky z ekskluzywnymi, poplamionymi błotem detalami, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Dzięki fachowo zaprojektowanym oponom Ricky nie ma problemu ze stabilnym staniem, a jego przednie koło ma ruchy przegubowe, które pozwalają mu skręcać w lewo i prawo, gdziekolwiek zechcesz.

Cechy produktu:
  • Opakowanie zawiera ekskluzywną figurkę Ricky poplamioną błotem oraz wyrzutnię.
  • Wielkość figurki to około 6cm, długość około 8cm. 
  • Kategoria wiekowa: 3+
  • Producent: Tomy.
  • Wymiary opakowania: 21 x 17 x 8cm.
  • Kod produktu: T20039/T20038.

 
Ostrzeżenie! Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zawiera małe elementy, które mogą zostać połknięte lub wchłonięte. Ryzyko zadławienia.

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, Pokemony.

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.


Oprogramowanie KQS.store