Puzzle 2x12 - Baby Shark (051236)

Puzzle 2x12 - Baby Shark (051236)
  • producent: Ravensburger
  • dostępność: W magazynie
  • cena: 35,00 zł
  • ilość:
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Puzzle Baby Shark

Tytuł: "Małe rekiny odkrywają ocean"
Ilość elementów: 2x12
Rozmiar po ułożeniu: 26 cm x 18 cm
Rozmiar pudełka: 27,3cm x 19,0 cm x 3,5 cm
Kategoria wiekowa: 3+
Producent: Ravensburger

Puzzle dla dzieci z bohaterami popularnej piosenki ze studia Pingfong o rodzinie rekinów. Na układankach mały rekinek, jego cała rodzina: mama, tata, babcia i dziadek i wiele różnych morskich stworzeń zamieszkujących ocean.
 
Idealnie dobrane do wieku dziecka!
Od ponad 100 lat firma Ravensburger tworzy puzzle o idealnych rozmiarach i odpowiedniej liczbie elementów dopasowanej dla każdego wieku.
Wysoka jakość, wykorzystująca zrównoważone materiały, jest znana na całym świecie. Puzzle wykonane są z mocnej tektury najwyższej jakości, z lnianym wykończeniem.
Puzzle Ravensburger uczą dzieci cennych umiejętności poprzez zabawę, sprawiając przy tym wiele radości. Poszukiwanie części, układanie ich na miejscu i radość z rosnącego obrazka to powody dla których dzieci uwielbiają układać puzzle w kółko, tworząc swoje ulubione motywy.
Ale łamigłówki to coś więcej niż tylko zabawa: odpowiednio dobrane puzzle pozwalają dzieciom w każdym wieku rozwijać się, uczą cierpliwości i wzmacniają pewność siebie.
 
Wielkość jednego puzzla to około 7,5x5cm.
Każda z puzzlowych układanek jest zaznaczona na odwrocie innym wzorem, dzięki czemu można je łatwo posortować przed montażem.
 

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, Pokemony.

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.


Oprogramowanie KQS.store