Puzzle 1000 - Jesienna Bawaria (10623)

Puzzle 1000 - Jesienna Bawaria (10623)
  • producent: Trefl
  • dostępność: W magazynie
  • cena: 25,00 zł
  • ilość:
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Puzzle 1000 elementów: Jesienna Bawaria

Tytuł: "Jesienna Bawaria"
Ilość elementów: 1000
Rozmiar po ułożeniu: 48 cm x 68 cm
Rozmiar pudełka: 40 cm x 27 cm x 6 cm
Kategoria wiekowa: 12+
Producent: Trefl
 
Puzzle 1000 elementów przedstawiające zachwycający krajobraz na Bawarię w kolorach jesieni. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 68cm x 48cm. Wysoką jakość, nasycenie kolorów i bezpieczeństwo układania zapewnia kalandrowany papier odbijający światło, pokryty ekologicznymi farbami spożywczymi.


Od Trefl:
Puzzle produkujemy już od 1985 roku, niezmiennie w naszej fabryce w Polsce. Jesteśmy dumni z wieloletniego doświadczenia. Wiemy, że oddajemy w Wasze ręce nasze produkty najwyższej jakości.Wierzymy, że puzzle są wyjątkowe, bo opierają się upływowi czasu i zmiennym trendom. Układane puzzli poprawia koncentrację, uczy cierpliwości i stymuluje logiczne myślenie. Jesteśmy przekonani, że nasze puzzle mają moc łączenia. Łączymy przyjaciół, rodziny i pokolenia. Bo wspólne układanie to wspólne bycie razem.
 
Ostrzeżenie! Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Istnieje ryzyko zadławienia się małymi elementami.GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, Pokemony.

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.


Oprogramowanie KQS.store