Wybierz kategorię

Mustang Duch Wolności - Lalka Fashion Lucky (GXF17)

Mustang Duch Wolności - Lalka Fashion Lucky (GXF17)
  • producent: Mattel
  • dostępność: Niedostępna
  • cena: 79,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Mustang Duch Wolności - Lalka Modna Lucky

Serial Mustang Duch Wolności to opowieść o przygodach dziewczynki imieniem Lucky, która wraz z rodziną przeprowadza się z dużego miasta do małej wioski o nazwie Miradero, na ranczo. Tam poznaje nowe przyjaciółki Abigail i Pru oraz nieokiełznanego dzikiego mustanga o imieniu Duch. Lucky ratuje mu życie i od tej pory stają się nierozłączni. Ich znajomość przeradza się w wielką przyjaźń i od tego momentu przeżywają razem niesamowite przygody. Wraz z nowymi najlepszymi przyjaciółkami i ich rezolutnymi konikami Lucy odkrywa moc nowych możliwości, poznaje smak przyjaźni, smak porażki i zwycięstwa i dowiaduje się, co to znaczy być naprawdę wolną.
 
Przeżyj niesamowite przygody o przyjaźni i odwadze z lalką Lucky, bohaterką filmu animowanego: "Mustang Duch Wolności". Lucky ubrana jest w piękny strój a dodatkowo ma modą kwiecistą sukienkę na zmianę, torbę na ramię i przekąskę dla Ducha - słodkie jabłuszka. Lalka ma około 18 cm wysokości i siedem ruchomych przegubów, dzięki czemu może przyjmować różne dynamiczne pozycje, co uatrakcyjni zabawę.
 
Cechy produktu:
  • Wysokość lalki: to około 18cm.
  • W zestawie znajduje się również: sukienka, przekąska dla konika i torba na ramię.
  • Produkt od Mattel.
  • Kod produktu: GXF17.
  • Wymiary opakowania (wys x szer x głę): 25cm x 17cm x 5cm.
 
Kategoria wiekowa: 3+
Ostrzeżenie! Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Ryzyko uduszenia z powodu małych części, które mogą zostać połknięte.
GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, Pokemony.

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.


Oprogramowanie KQS.store