Wybierz kategorię

Mustang Duch Wolności - Lalka Pru i koń Chica Linda (GXF22)

Mustang Duch Wolności - Lalka Pru i koń Chica Linda (GXF22)
  • producent: Mattel
  • dostępność: W magazynie
  • cena: 124,00 109,99 zł
  • ilość:
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Mustang Duch Wolności - Lalka Pru i konik Ślicznotka

Serial Mustang Duch Wolności to opowieść o przygodach dziewczynki imieniem Lucky, która wraz z rodziną przeprowadza się z dużego miasta do małej wioski o nazwie Miradero, na ranczo. Tam poznaje nowe przyjaciółki Abigail i Pru oraz nieokiełznanego dzikiego mustanga o imieniu Duch. Lucky ratuje mu życie i od tej pory stają się nierozłączni. Ich znajomość przeradza się w wielką przyjaźń i od tego momentu przeżywają razem niesamowite przygody. Wraz z nowymi najlepszymi przyjaciółkami i ich rezolutnymi konikami Lucy odkrywa moc nowych możliwości, poznaje smak przyjaźni, smak porażki i zwycięstwa i dowiaduje się, co to znaczy być naprawdę wolną.
 
Przeżyj niesamowite przygody o przyjaźni i odwadze z lalką Pru, bohaterką filmu animowanego: "Mustang Duch Wolności". Pru ubrana jest w niebieskie dżinsy, buty i uroczą żółtą koszulkę. Lalka ma około 18 cm wysokości i siedem ruchomych przegubów, dzięki czemu może przyjmować różne dynamiczne pozycje, co uatrakcyjni zabawę. Konik Chica Linda ma ruchomą głowę i długą grzywę do czesania.
 
Cechy produktu:
  • Wysokość lalki: to około 18cm, koń 20cm.
  • Konik wyposażony jest w klips, dzięki któremu Pru może siedzieć na koniu.
  • Produkt od Mattel.
  • Kod produktu: GXV22.
  • Wymiary opakowania (wys x szer x głę): 27cm x 24cm x 7cm.
 
Kategoria wiekowa: 3+
Ostrzeżenie! Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Ryzyko uduszenia z powodu małych części, które mogą zostać połknięte.
GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, Pokemony.

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.


Oprogramowanie KQS.store