Wybierz kategorię

Super Zings: seria 1: komplet 4 figurek Super Zings, 2 tajne Kryjówki, 1 Superstrzelacz i 3 Supermonety (A)

Super Zings: seria 1: komplet 4 figurek Super Zings, 2 tajne Kryjówki, 1 Superstrzelacz i 3 Supermonety (A)
  • producent: Magic Box Toys
  • dostępność: W magazynie
  • cena: 40,00 34,99 zł
  • ilość:
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Super Zings - 4 figurki Super Zings, 2 tajne Kryjówki, 1 Superstrzelacz i 3 Supermonety: zestaw (A)

Super Zings to popularna wśród dzieci kolekcjonerska seria małych figurek, w której przedmioty codziennego użytku zyskują ludzkie cechy fizyczne (oczy, ręce, nogi), konkretną osobowość i umiejętności a dodatkowo przekształcone są w figurki Superbohaterów i Superzłoczyńców. Super Zings łączą się w drużyny i walczą ze sobą w mieście Kaboom City, a każda z postaci dysponuje specjalną mocą, dzięki której może znaleźć i pokonać rywali. Super Zings używają swoich super mocy, chowają się w tajemniczych kryjówkach i ścigają się po ulicach wyjątkowymi pojazdami.

W serii nr.1 znajdziesz ponad 80 Superzings do kolekcji. Jeżeli uda ci się dostać supermarchew MegaVeg, będziesz chciał odnaleźć jej najbardziej zajadłego rywala, tarkę GreatTer! Możesz uzupełnić twoją kolekcję SuperZings tym blister pack, który zawiera: 4 SuperZings - jeden z nich w kolorze srebrnym, 2 tajne Kryjówki, 1 Superstrzelacz i 3 Supermonety! Kolekcjonuj, baw się i pokonuj swoich rywali dzięki kolekcji SuperZings!


Cechy produktu:
  • Zakupując ten produkt otrzymacie Państwo figurki i akcesoria dokładnie takie jak na zdjęciu pierwszym, nie licząc oczywiście dwóch ukrytych Super Zings.
  • Kategoria wiekowa: 3+.
  • Oryginalny produkt na licencji: Magicbox.
  • Kod produktu: 8711808327252.
  • Wymiary opakowania: 22 x 18 x 5cm.
Ostrzeżenie! Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zawiera małe elementy, które mogą zostać połknięte lub wchłonięte. Ryzyko zadławienia.

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, Pokemony.

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.


Oprogramowanie KQS.store