Wybierz kategorię

44 Koty - figurka z akcesoriami: kotek Milady i hulajnoga (80150)

44 Koty - figurka z akcesoriami: kotek Milady i hulajnoga (80150)
  • producent: Smoby
  • dostępność: Niedostępna
  • cena: 33,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

44 Koty: figurka kotek Milady i hulajnoga

44 koty to rozśpiewany serial animowany dla dzieci. Bajka opowiada o codziennych przygodach czterech kotów (Lampo, Milady, Pilou i Klopsika), które razem tworzą zespół Arcykotki. Kotki łączy to, że są bezdomne, postanawiają więc zaadaptować stary garaż na miejsce swoich spotkań. Jak się później okaże to pomieszczenie stanie się także punktem zgromadzeń innych bezdomnych kotów z całej okolicy. Garaż ten staje się ich klubem - miejscem zabaw i odpoczynku. Nasi futrzaści przyjaciele nie tylko umilają innym kotkom czas swoją muzyką ale i pomagają każdemu zbłąkanemu kociakowi w potrzebie.
 
Poznaj bohaterów serii 44 kot. Każdy zestaw figurek z tej serii zawiera akcesoria zapewniające interaktywną zabawę!  Lampo jest gotowy do jazdy na swojej deskorolce, Milady podąża za nim ze swoją hulajnogą, a Pilou nie może się doczekać spaceru po parku ze swoją lalką Kelly! Klopsik ma natomiast przy sobie swój ulubiony makaron Babci Piny i kłębek z wełny do zabawy.
 
Produkt od Smoby.
Kod produktu: 80150.
Wielkość figurki to około 7,5cm. Figurka ma ruchome ręce, nogi i głowę.
W zestawie również hulajnoga.
Wymiary opakowania (wys x szer x głę): 17cm x 19cm x 8cm.

Kategoria wiekowa: 3+
Ostrzeżenie! Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zawiera małe elementy, które mogą zostać połknięte lub wchłonięte. Ryzyko zadławienia.


GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, Pokemony.

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.


Oprogramowanie KQS.store