Wybierz kategorię

44 Koty - komplet figurek: Zestaw Plac Zabaw (80231)

44 Koty - komplet figurek: Zestaw Plac Zabaw (80231)
  • producent: Smoby
  • dostępność: Niedostępna
  • cena: 69,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

44 Koty: Zestaw figurek: Plac Zabaw


44 koty to rozśpiewany serial animowany dla dzieci. Bajka opowiada o codziennych przygodach czterech kotów (Lampo, Milady, Pilou i Klopsika), które razem tworzą zespół Arcykotki. Kotki łączy to, że są bezdomne, postanawiają więc zaadaptować stary garaż na miejsce swoich spotkań. Jak się później okaże to pomieszczenie stanie się także punktem zgromadzeń innych bezdomnych kotów z całej okolicy. Garaż ten staje się ich klubem - miejscem zabaw i odpoczynku. Nasi futrzaści przyjaciele nie tylko umilają innym kotkom czas swoją muzyką ale i pomagają każdemu zbłąkanemu kociakowi w potrzebie.
 
Czas zagrać w futrzastą piłkę ze specjalnymi figurkami Lampo i Pilou! Mają ruchomą głowę i błyszczące oczy oraz unikalne elementy do zabawy inspirowane scenami z serialu.
 
Zestaw zawiera: domek ze zjeżdżalnią, bramkę, trzy kłębki wełny oraz dwie figurki kotków z ruchomą głową i błyszczącymi oczami.
Produkt od Smoby.
Wysokość figurek to około 5,5-7cm.
Kod produktu: 8231.
Wymiary opakowania (wys x szer x głę): 19cm x 25cm x 10cm.

Kategoria wiekowa: 3+
Ostrzeżenie! Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zawiera małe elementy, które mogą zostać połknięte lub wchłonięte. Ryzyko zadławienia.


GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, Pokemony.

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.


Oprogramowanie KQS.store