Mustang Duch Wolności - Forever Free Spirit Galopant - zestaw z dźwiękiem : Laleczka Lucy i galopujacy koń Spirit (HHL07)

Mustang Duch Wolności - Forever Free Spirit Galopant - zestaw z dźwiękiem : Laleczka Lucy i galopujacy koń Spirit (HHL07)
  • producent: Mattel
  • dostępność: W magazynie
  • cena: 84,00 78,99 zł
  • ilość:
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Mustang Duch Wolności -  Forever Free Spirit Galopant - zestaw z dźwiękiem : Laleczka Lucy i galopujacy koń Spirit (HHL07)

Serial Mustang Duch Wolności to opowieść o przygodach dziewczynki imieniem Lucky, która wraz z rodziną przeprowadza się z dużego miasta do małej wioski o nazwie Miradero, na ranczo. Tam poznaje nowe przyjaciółki Abigail i Pru oraz nieokiełznanego dzikiego mustanga o imieniu Duch. Lucky ratuje mu życie i od tej pory stają się nierozłączni. Ich znajomość przeradza się w wielką przyjaźń i od tego momentu przeżywają razem niesamowite przygody. Wraz z nowymi najlepszymi przyjaciółkami i ich rezolutnymi konikami Lucy odkrywa moc nowych możliwości, poznaje smak przyjaźni, smak porażki i zwycięstwa i dowiaduje się, co to znaczy być naprawdę wolną.
 
Bądź częścią przyjaźni, odwagi i przygody!
Zainspirowany wspaniałym filmem animowanym DreamWorks „Spirit”, zestaw do jazdy konnej zawiera laleczkę Lucky i jej konika o imieniu Duch. Koń ma ruchome stawy, może poruszać głową i wydaje odgłosy końskie. W zestawie znajduje się również szczotka do pielęgnacji koni i jabłka na przekąskę.

 
Zestaw figurek zawiera laleczkę Lucky i jej konia mustanga Ducha.
Laleczkę możemy posadzić na koniu. Włosy Lucky jak i ogon i grzywa konia wykonane są z włosa, który można czesać.
Konik ma przegubowe przednie kopyta, dzięki czemu można go ustawiać w wielu dynamicznych pozach, a do tego naprawdę wydaje końskie odgłosy.
Koń działa na 3 baterie LR44, do zestawu dołączone są baterie demonstracyjne.
Kod produktu: HHL07.
Wysokość lalki około 18cm, konik około wysokość 18m, długość około 18cm.
Wymiary opakowania (wys x szer x głę): 30cm x 25cm x 7cm.
 
 
Kategoria wiekowa: 3+
Ostrzeżenie! Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Ryzyko uduszenia z powodu małych części, które mogą zostać połknięte.
GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, Pokemony.

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.


Oprogramowanie KQS.store