Wybierz kategorię

Angry Birds - maskotka - zielona Świnia 20cm

Angry Birds - maskotka - zielona Świnia 20cm
  • dostępność: W magazynie
  • cena: 29,00 zł
  • ilość:
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Angry Birds - maskotka zielona Świnia

Angry Birds Movie to pełnometrażowy film oparty na cyklu gier firmy Rovio Entertainment Angry Birds. Film zabierze nas na cudowną rajską wyspę zamieszkałą przez niezwykłe ptaki nieloty. Szczęśliwe życie ptaków burzy jednak przybycie świń, których ptaki do tej pory nie znały. Świnie podstępem zyskują zaufanie ptaków, a potem kradną im jaja i uciekają na swoją wyspę. Ptaki nie pozwolą im jednak przywłaszczyć jajek i postanawiają katapultować się na wyspę świń. I tu ujawnią się umiejętności wściekłych ptaszysk i zacznie się prawdziwa wybuchowa zabawa. A jaki będzie jej finał? A może ten scenariusz już doskonale znamy z gier? Czy jednak warto pomimo tego obejrzeć Angry Birds Movie? Ten osąd pozostawiam Wam. A tym którym przypadły do gustu kolorowe ptaszyska proponujemy pluszowe maskotki Angry Birds.

Zielona świnia to jedna z postaci z filmu Angry Birds Movie. To czarny charakter filmu. Podstępne świnie kradną jajka i uciekają z nimi na wyspę.

Maskotka wykonana jest z miłego pluszu. Oczy i buzia są wyszywane.
Wysokość około 20cm.
Maskotka odpowiednia dla każdej grupy wiekowej.
Jest to oryginalny produkt na licencji Rovio od Tccglobal.com.

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, Pokemony.

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.


Oprogramowanie KQS.store