Disney Pixar Cars (Auta) - kolekcja 5 pojazdów (HFN81)

Disney Pixar Cars (Auta) - kolekcja 5 pojazdów (HFN81)
  • producent: Mattel
  • dostępność: Niedostępna
  • cena: 129,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Mattel Cars - zestaw 5 kolekcjonerskich samochodów z filmu "Auta"

Ten zestaw pięciu aut to wspaniała kolekcja, która przenosi do miejsca, w którym wszystko się zaczęło i prezentuje postacie z pierwszego filmu Disney Pixar "Cars". W komplecie znajdują się Zygzak McQueen, Złomek, Sally Carrera, Doc Hudson i wóz strażacki Edek! Rozpakuj opakowanie i znajdź rozkładaną scenę z kawiarnią Flo w Radiator Springs, wycięty plakat filmowy i perforowane elementy do opowiadania historii, takie jak pompa benzynowa i znak powitalny! Fani samochodów będą się świetnie bawić, odtwarzając ulubione sceny z filmów i wymyślając nowe przygody!

Zestaw zawiera: 4 pojazdy w skali 1:55 i 1 duży wóz strażacki oraz opakowanie z perforowanymi elementami i rozkładaną sceną.
Kod produktu: HFN81.
Rozmiar opakowania: 34x18x8cm.
Seria : Metal
Kategoria wiekowa: 3+
Produkt od Mattel.
 
 
Ostrzeżenie! Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zawiera małe elementy, które mogą zostać połknięte lub wchłonięte. Ryzyko zadławienia.

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, Pokemony.

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.


Oprogramowanie KQS.store