Gra karciana Czarny Piotruś - Koci Domek Gabi (08508)

Gra karciana Czarny Piotruś - Koci Domek Gabi (08508)
  • producent: Trefl
  • dostępność: W magazynie
  • cena: 7,00 zł
  • ilość:
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Czarny Piotruś - Koci Domek Gabi

Piotruś (lub Czarny Piotruś) to prosta gra karciana przeznaczona dla dzieci, w której uczestniczyć może od 2 do 5 graczy. Talia do gry zawiera 25 kart: 12 par z obrazkami tego samego rodzaju w każdej parze oraz "czarnego Piotrusia", niemającego pary. Gra polega na łączeniu kart w pary. Gracz, który pozostaje z kartą bez pary czyli tak zwanym "czarnym Piotrusiem" przegrywa.
"Piotruś" ma wyrabiać spostrzegawczość, rozwijać skojarzenia, a także uczyć zachowań społecznych.

Karty "Piotruś” to gra karciana, którą znają wszystkie polskie dzieci. Proste zasady oraz szybka i emocjonująca rozgrywka sprawiają, że gra jest bardzo popularna. Jeśli dodać do tego karty z wizerunkami najbardziej znanych postaci z bajek, kreskówek, komiksów i filmów – otrzymujemy produkt, który kochają wszystkie dzieci.

Odkładając kartę z numerem 13 na bok, resztę kart można wykorzystać do gry w Memo. Karty układamy na stole, rewersami do góry. Następnie gracze kolejno odkrywają po dwie karty w poszukiwaniu takich samych par. Gracz, który odkryje najwięcej par - wygrywa.


Kategoria wiekowa: 4+
Ilość graczy: 2-8.
Producent: Tefl.
Instrukcja wewnątrz opakowania.

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, Pokemony.

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.


Oprogramowanie KQS.store