Barwne Fanatstyczne Zoo: Maskotka Smok fioletowy 48cm (93312)

Barwne Fanatstyczne Zoo: Maskotka Smok fioletowy 48cm (93312)
  • producent: Mikro Trading
  • dostępność: W magazynie
  • cena: 49,00 zł
  • ilość:
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Maskotka Smok

Maskotki z serii "Barwne Zoo" od firmy Mikro Trading to pięknie i starannie wykonane zwierzaczki w żywych kolorach. Pluszaki wykonane są z mięciutkiego pluszu na którym nadrukowane są elementy imitujące skórę zwierzęcia, łuski, pióra, oczy, pysk czy łapy. W niektórych modelach nie brakuje również wystających elementów nadających prawdziwy, realistyczny wygląd zwierzęciu. Zabawki z tej serii mogą pięknie ozdobić pokój fana przyrody a dodatkowo maskotki są przyjemne w dotyku i miękkie, nadające się również na przytulanki dla mniejszych dzieci.

Smoki to fikcyjne stworzenia, najczęściej przypominające olbrzymiego latającego gada podobnego do jaszczurki. Smoki występują w literaturze, godłach, mitach i w legendach. Obecnie również w filmach i grach. Smoki były uważane za zwierzęta bardzo inteligentne, które umiały posługiwać się magią i mową ludzką, a niejednokrotnie jeszcze ziały ogniem. Często w legendach i filmach smoki strzegły wielkich skarbów. Smoki stały się dla nas symbolem zwierzęcia pięknego, potężnego i bardzo tajemniczego.

Maskotka przedstawia pluszowego smoka w kolorze fioletowym.
Smok wykonany jest z miękkiego materiału imitującego skórę smoka, oczy plastikowe.
Maskotka potrafi stać samodzielnie.
Długość pluszowego smoka to około 48cm (od głowy do końca ogona), wysokość około 20cm, szerokość ze skrzydłami około 35cm.
Maskotka odpowiednia dla każdej grupy wiekowej.
Produkt od: Mikro Trading.
Kod produktu: 93212.
 

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, Pokemony.

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.


Oprogramowanie KQS.store