Balerina Sara - pacynka

Balerina Sara - pacynka
  • producent: MU-Brno
  • dostępność: Niedostępna
  • cena: 65,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Pacynka Balerina Sara

Jeżeli chcesz, by Twoje dziecko mogło pobawić się za pomocą kukiełek w cyrk lub balet, to nie może tam zabraknąć pacynki baleriny. Dziewczynka w baletkach chętnie zatańczy w niejednym przedstawieniu stworzonym przez Twoje dziecko. Pacynka baleriny jest na prawdę urocza. Ma na sobie piękny różowy strój ze spódnicą z koronki delikatnie zdobioną błyszczącymi serduszkami. Włosy baleriny są starannie upięte w kok ozdobiony siateczką pasującą do stroju.

Rozmiary pacynki: wysokość 32cm, szerokość 21cm, grubość 9,5cm.
Model z nóżkami.

Czy Twoje dziecko zna już zabawę w teatrzyk kukiełkowy? Jeżeli nie, to najwyższy czas spróbować! Nasze markowe pacynki i teatrzyki pomogą odegrać wiele znanych i lubianych bajek. Zabawa w teatrzyk umożliwi dzieciom samodzielne podejmowanie prób grania w różnych scenkach, co rozwija kreatywność i logiczne myślenie.

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, Pokemony.

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.


Oprogramowanie KQS.store