Maskotka Piesek husky mini 12cm 83771

Maskotka Piesek husky mini 12cm 83771
  • producent: Uni-Toys
  • dostępność: Niedostępna
  • cena: 27,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Maskotka Pies Husky

Pies to najstarsze udomowione zwierzę. Od tysięcy lat pies jest nieodłącznym towarzyszem i przyjacielem człowieka. Towarzyszy mu nie tylko w domu, ale i w wszelkiego rodzaju pracach.
Husky to wyjątkowa rasa psów. Ceniona nie tylko za swój piękny wygląd ale i charakter. Psy tej rasy są niezależne, uwielbiają ruch i wysiłek fizyczny. Dlatego najlepiej sprawdzają się jako psy zaprzęgowe. To zwierzęta stadne nie nadające się do hodowli domowej. Tylko naszego pluszowego szczeniaczka polecamy do domu. Prawdziwe husky zostawmy tam gdzie ich miejsce, bo tylko tam są najszczęśliwsze.

Maskotka piesek jest w kolorze biało-szarym. To piesek pochodzący z serii mini: czyli jest to słodki piesek małych rozmiarów, również mięciutki, jak większe modele, ale dzięki temu iż jest mały, to możemy pozwolić sobie uzbierać ich więcej i nie będą zabierały wiele miejsca. Zmieszczą się w dziecięcym plecaczku i w małej rącze. W serii dostępne są cztery rasy piesków do wyboru. W serii mini odnajdziemy również kotki i sowy.

Wymiary pluszowego pieska to: (wysokość x długość): 12cm x 10cm.

Galeria

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili równieżNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store