Maskotka Fretka 35cm 81807

Maskotka Fretka 35cm 81807
  • producent: Uni-Toys
  • dostępność: Niedostępna
  • cena: 92,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Maskotka Fretka

Fretka to niewielki drapieżnik z rodziny łasicowatych. Żywi się owadami, płazami, niewielkimi ptakami i gryzoniami. Fretka śpi około 14-18 godzin dziennie a najbardziej aktywna jest w godzinach świtu i zmierzchu. Fretki są zwierzętami towarzyskimi, żyjącymi w grupach.
Obecnie na świecie Fretka stała się popularnym zwierzątkiem domowym. W Stanach Zjednoczonych fretka zajmuje trzecie miejsce wśród ulubionych zwierzaków domowych, zaraz po psie i kocie. To za co chodowcy kochają Fretki to nie tylko piękny wygląd, ale również ciekawa osobowość. Fretki Są sympatyczne, towarzyskie i aktywne. Podróże znoszą bardzo dobrze, bo wszystko, co nowe je cieszy. Nic więc dziwnego iż zwierzak ten zyskuje coraz to nowych zwolenników.

Maskotka fretka jest w biało-brązowym kolorze. Wykonana z miękkiego włosa, sprawia wrażenie żywej. Maskotka stoi samodzielnie.

Pluszowa fretka ma długość około 22cm bez ogonka, z ogonkiem 35cm.

GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, Pokemony.

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.


Oprogramowanie KQS.store