Kapelusznik - pacynka

Kapelusznik - pacynka
  • producent: MU-Brno
  • dostępność: Niedostępna
  • cena: 45,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Pacynka Kapelusznik

Pacynka przedstawia bajkowego kapelusznika znanego z bajki: "Alicja w krainie czarów". Pacynka jest ubrana w czerwony strój, pod szyją ma dużą czarną muchę w białe kwiatuszki a na głowie czarny kapelusz przepasany czerwoną wstążką. Oprócz roli kapelusznika, pacynkę tę możemy wykorzystać jako magika, który będzie wykonywał czarodziejskie sztuczki dla publiczności.

Rozmiary pacynki: wysokość 32cm, szerokość 19cm, grubość 8cm.
Pacynka jest wykonana z materiału, włóczki i naklejanych filcowych elementów. Głowę ma wykonaną z piłeczki obciągniętej materiałem.
Jest to ręcznie robiona zabawka, wyprodukowana w Czechach. Pacynka jest więc staranna i naprawdę ma swój urok.

Czy Twoje dziecko zna już zabawę w teatrzyk kukiełkowy? Jeżeli nie, to najwyższy czas spróbować! Nasze markowe pacynki i teatrzyki pomogą odegrać wiele znanych i lubianych bajek. Zabawa w teatrzyk umożliwi dzieciom samodzielne podejmowanie prób grania w różnych scenkach, co rozwija kreatywność i logiczne myślenie.GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, Pokemony.

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.


Oprogramowanie KQS.store