Miś pluszowy kremowy - Lilka 40cm - fioletowe dodatki

Miś pluszowy kremowy - Lilka 40cm - fioletowe dodatki
  • producent: Tulilo (Axiom)
  • dostępność: Niedostępna
  • cena: 55,00 zł
Podaj adres e-mail:
E-mail: OK

Opis produktu

Miś pluszowy kremowy Lilka

Kto z nas jako mały brzdąc nie miał w swojej kolekcji zabawek chociaż jednego pluszowego misiaczka? Pluszowe misie towarzyszą nam od bardzo dawna. Misie to urocze i mięciutkie maskotki, które od ponad stu lat towarzyszą dzieciom na całym świecie, rozpromieniają dziecięce buźki, dodają im otuchy, pocieszają i łagodzą lęk przed samotnością. Nie dziwi zatem fakt, że pluszowe misie jako jedyne z zabawek doczekały się swojego międzynarodowego święta - Światowego Dnia Pluszowego Misia. Dzień ten przypada na dzień 25 listopada.

Maskotka przedstawia misia w kolorze kremowym o imieniu Lilka. Miś Lilka to pluszak, który będzie odpowiedni na prezent dla małej dziewczynki. Misiek ma fioletowy nosek, wnętrza uszu i wyszycia łapek. Na szyi ma różową kokardę a na brzuszku wyszytego fioletowego motylka. Dzięki tym dodatkom miso jest charakterystyczny i niepowtarzalny. Jak wszystkie sprzedawane przez nas misiaczki jest również puchaty i miękki. Polecamy!

Wysokość pluszowego misia to około 38cm. Miś wykonany w pozycji siedzącej. Szerokość na siedząco od łapki do łapki to około 30cm.

 

 


GaleriaNasz sklep zajmuje się sprzedażą wybranych zabawek - maskotek, puzzli, pacynek i lalek. Dostarczamy towar bezpośrednio do domu, umożliwiamy pełny zakup online. Z naszej zabawkowej oferty: Ulica Sezamkowa, Świnka Peppa, polskie pluszaki, lalki Mattel, kolejki Take-n-Play i kolejki TrackMaster

Copyright © Maskotkowo.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Maskotkowo.pl - Zawsze oryginalne maskotki i zabawki, idealne dla dzieci, a niektóre również dla dorosłych.
Wysyłamy kurierem lub Pocztą Polską, również za pobraniem. Odbiór osobisty Wrocław Maślice.

projekt: bogatko.org


Oprogramowanie KQS.store